Advisory BoardAwardsLocationContacts

IDCIOTAWARDS

Jediný nezávislý program ocenění projektů
internetu věcí v České republice

Registrace do IDC IOT AWARDS 2017
je uzavřena!

Těšíme se na slavnostní vyhlášení vítězů, které proběhne v rámci konference IDC IOT FORUM 2017.

PRO KOHO
JE VÝZVA URČENA?

Tato výzva je určena jak veřejnému, tak soukromému sektoru, podnikatelům, začínajícím podnikatelům, digitálním inovátorům, vývojářům, výzkumným centrům, univerzitám, společnostem s inovativními nápady a dalším.

Pravidla soutěže >>

Nominovat můžete vždy pouze jeden projekt. V rámci sestavování profilu nominovaných projektů budeme vycházet z jednoznačných, přímých a jasných informací vztahujících se ke zvolenému projektu, které budou sloužit pro vyhodnocení přihlášeného projektu.

Co je to projekt?

Projektem je realizace IoT řešení na území České republiky. Nejde o hledání velkých projektů, ale takových projektů, které skutečně přinesly reálnou hodnotu svým uživatelům.

Co se bude dít dále?

Po řádném zaregistrování Vašeho projektu Vám zašleme jednoduchý dotazník. V prvním kole hodnocení budou použity Vaše odpovědi. V druhém kole potom bude Váš projekt posouzen hodnotící komisí, která je sestavena z nezávislých odborníků a analytiků IDC.

Snahou společnosti IDC je pomáhat účastníkům IDC IOT AWARDS 2017 využít sílícího trendu IoT. Každý potřebuje vědět, jak nejlépe profitovat z příležitostí, které internet věcí nabízí. Prostřednictím úspěšných příkladů chceme inspirovat k otevřenosti a spolupráci celý ekosystém internetu věcí v České republice.

KATEGORIE

OPERATIONAL EXCELLENCE

Ocenění nejúspěšnějšího projektu využívajícího internet věcí pro optimalizaci vnitřního fungování organizace.

Více zde >>

CUSTOMER EXPERIENCE

Ocenění nejúspěšnějšího projektu využívajícího internet věcí pro zlepšení zákaznické zkušenosti.

Více zde >>

WILD CARD

Nový obchodní model postavený čistě na základech technologie internetu věcí.

Více zde >>

Vyhlášeny budou přední projekty daných kategorií. Soutěž není omezena oborově. Naopak, hledáme úspěchy napříč jednotlivými obory a vertikálami.

IDC IOT AWARDS 2017

Je jediný nezávislý program ocenění IoT projektů v České republice. Hodnotící komise je sestavena z nezávislých odborníků, analytiků IDC a významných osobností IoT ekosystému v České republice.

V tuto chvíli probíhá aktivní výběr kandidátů pro ocenění nejúspěšnějších projektů v prvním ročníku IDC IOT AWARDS 2017.

Vyhlášení proběhne již 19. října v Praze v rámci třetího ročníku konference IDC IOT FORUM 2017.

ATMOSFÉRA MINULÝCH ROČNÍKŮ IDC IOT FORUM V PRAZE

IDC IOT Forum 2015

IDC IOT Forum 2016

kontakty

Eva Drbohlavová

Eva Drbohlavová

Marketing Manager

edrbohlavova@idc.com +420 737 965 948

Dana Vanickova

Dana Vaníčková

Conference Director

dvanickova@idc.com +420 221 423 222

Datový zdroj 2

OPERATIONAL EXCELLENCE

Ocenění nejúspěšnějšího projektu využívajícího internet věcí k optimalizaci vnitřního fungování organizace. Smyslem tohoto ocenění je vyzdvihnout nejvýznamnější implementaci internetu věcí z pohledu INTERNÍ implementace, tedy zaměřenou na zlepšení vnitřního chodu organizace (např. snížení nákladů, zvýšení produktivity nebo automatizaci procesů). Uchazeči popíší své řešení, uvedou, čím je jeho přínos pro podnik významný, a přiblíží jeho vývoj.

Porota bude posuzovat:

Datový zdroj 2

CUSTOMER EXPERIENCE

Ocenění nejúspěšnějšího projektu využívajícího internet věcí ke zlepšení zákaznické zkušenosti. Smyslem tohoto ocenění je vyzdvihnout nejvýznamnější implementaci internetu věcí pro zlepšení schopností podniku směrem k VNĚJŠÍMU PROSTŘEDÍ (např. zlepšení zákaznických služeb nebo zákaznické zkušenosti, odlišení od konkurence, vytvoření nových zdrojů zisku apod.). Uchazeči popíší své řešení a uvedou, jak je komerčně úspěšné a jak zlepšilo zkušenost zákazníka.

Porota bude posuzovat:

Datový zdroj 2

WILD CARD

Nový obchodní model s využitím internetu věcí. Smyslem tohoto ocenění je vyzdvihnout výjimečný úspěch — podnik, který jako koncový uživatel technologií dokázal úspěšně zavést zcela nový způsob podnikání s využitím hardwarových, softwarových, případně systémových řešení internetu věcí. Uchazeči popíší své řešení a jeho jedinečnost a uvedou, jak bylo dosud přijímáno.

Porota bude posuzovat:

Datový zdroj 2