This site uses cookies, including third-party cookies that help us provide and improve our services. If you want to find out more, click “Read more” to read our Privacy Policy.

Více zde

Začněte otázkou PROČ

Jedna z nejvýznamějších odborných platforem pro rozvoj ekosystému IOT v ČR


Praha, 18. října 2018

O konferenci

Pro letošní ročník IDC IOT FORUM 2018 jsme se inspirovali knihou „Start With Why“ Simona O. Sinka britsko-amerického autora . Ve světě IoT platí, že osobnosti a firmy, které znají své PROČ IoT, inspirují. Zákazníci jsou ochotni poskytnout podporu i v případě, že se jedná o nejisté hledání modelu využití IoT technologií. Svět v současné době hledá argumenty pro využití IoT – ten nejlepší model a nejlepší přidanou hodnotu. Jen málo organizací dokáže odpovědět na otázku, PROČ využívat IoT a proč by se mělo stát jejich součástí. Skutečný přínos IoT vychází z úspěšné kombinace IT a operačních modelů, služeb a odborných znalostí partnerů celého ekosystému. Znalost „PROČ“ IoT vám umožňuje rozhodnout o ideálním řešení pro vaši práci nebo domov a pomůže vám nalézt lepší plnění ve všem, co děláte.  

 

Hlavním cílem fóra je předvést úspěšné případy a tím pomoci přesvědčit uživatele, že IoT pozitivně změní naše životy.

 

PŘIJĎTE SE PODĚLIT O SVÉ ZKUŠENOSTI, ZÍSKAT NOVÉ KONTAKTY V OBORU IOT A SPOLEČNĚ S DALŠÍMI PODPOROVAT ROZVOJ MÍSTNÍHO EKOSYSTÉMU INTERNETU VĚCÍ.

 

Hlavní témata

Konference IDC IOT Forum nabídne cenné poznatky a prakticky využitelné rady prostřednictvím odborných přednášek, případových studií a diskusí u kulatého stolu. Účastníci se seznámí s globálními trendy i osvědčenými postupy v ICT a budou se moci zapojit do neformálních debat s kolegy během k tomu určených přestávek.

New business models creation

Data monetization

IOT transforming organizations internally

Using IOT data externally

Témata diskusí kulatých stolů

Diskuse u kulatých stolů „IDC Connect“ vám nabízí příležitost zúčastnit se až s 8 delegáty diskuse na témata relevantní pro vaše odvětví pod vedením odborníků z oboru. Analytici IDC poskytnou úvodní souhrn důležitých témat k diskusi, ale přijímáme i další návrhy od obsahové rady a partnerů.

 • Inteligentní řízení skladu
 • Inteligentní řízení jakosti
 • Inteligentní řízení procesů
 • Prediktivní údržba
 • Inteligentní rozvodné sitě založené na IoT
 • Měření objemu dodávané a odpadní vody
 • Inteligentní plynoměry
 • Preventivní medicína
 • Péče o pacienta
 • Řízení dopravy
 • Parkování
 • Odpadové hospodářství
 • Sledování nákladní přepravy
 • Sledování spotřeby paliva
 • Sledovaní pohybu aktiv
 • Bezpečnost v propojeném světě
 • Hledání příležitostí k využití IoT
 • Optimalizace spotřeby energie/osvětlení

Každý kulatý stůl má přiřazená určitá témata (viz výše), jednoho moderátora, přispěvatele a zprostředkovatele z IDC.

Pro koho je konference určena

Konference IDC IOT Forum nabízí manažerům příležitost do hloubky se zabývat problémy, možnostmi a osvědčenými postupy při zavádění IoT. Fórum určené pro manažery na úrovni „C“ a další vedoucí pracovníky zodpovědné za inovace, digitální strategii, řízení provozu, strategie obecního a krajského rozvoje, vzdálený monitoring, projekty inteligentních měřidel, podnikové IT a infrastrukturu z předních místních podniků a významných organizací.

Akce je zaměřena na sdílení informací a setkávání na odborné úrovni představitelů kompletního ekosystému IOT: uživatelů technologií IOT, poskytovatelů komplexních řešení, systémových integrátorů, telekomunikačních operátorů, vývojářů softwaru/platforem, představitelů akademické sféry, výrobců a distributorů hardwaru, dodavatelů oborových technologií, start-upů a akcelerátorů, investorské komunity, představitelů výzkumu a vývoje.

Minulé ročníky

2017

2016

2015

Přednášející

Dana Vanickova

Associate Vice President, & Head of CEE Events / Country Director, Czech & Slovak Republic

Milan Kalal

Program Manager, Internet of Things, IDC CEMA

John Gole

Research Director, Telecoms, Mobility, and Internet of Things, IDC CEMA

Jonathan Rutherford

Head of Enterprise Business, Vodafone

Tomáš Záruba

CEO, Byzance

Ondřej Tomáš

Co-Founder, CEO at CleverAnalytics

Ondřej Bačina

farmář, Klíčany u Prahy

Juraj Miškovič

tajemník, Žiar nad Hronom

Václav Kobera

Director of Intelligent Transport Systems, Space Activities and R&D and Innovation, Ministry of Transport

Aneta Klímová

CMO, Spaceti

Partneři

Strategic Partner
Zlatý partner
Zlatý partner
Zlatý partner
Stříbrný Partner
Stříbrný Partner
Connect Roundtable Partner
Connect Roundtable Partner
Connect Roundtable Partner
Demozone Partner
Demozone Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Obecné informace

Evropské výdaje na IoT v roce 2017 dosáhly 125 miliard eur a v průběhu příštích čtyř let se očekává jejich další růst průměrným tempem 16 % ročně.

Výdaje na IoT v ČR v roce 2017 dosáhly 715 milionů eur a v průběhu příštích čtyř let se očekává jejich další růst průměrným tempem 18 % ročně.

Konference IDC IOT Forum nabídne cenné poznatky a prakticky využitelné rady prostřednictvím odborných přednášek, případových studií a diskusí u kulatého stolu. Účastníci se seznámí s globálními trendy i osvědčenými postupy v ICT a budou se moci zapojit do neformálních debat s kolegy během k tomu určených přestávek.

Více než 40 % evropských podniků již využívá IoT řešení nebo realizuje pilotní projekty.

Víte, jak velkou podnikatelskou příležitost nabízí IoT vám?

 

Jednací jazyk akce

Prezentace a panelová diskuze budou probíhat v českém nebo anglickém jazyce. Bude pro Vás připraven simultanní překlad.

 

Zrušení registrace

Pokud se akce nemůžete účastnit, máte možnost delegovat vstup na jiného vedoucího pracovníka. Registraci lze změnit nebo zrušit pouze e-mailem zaslaným na níže uvedenou adresu nejpozději do 10. října 2018. Pokud se nebudete moci účastnit a registraci nezrušíte do 10. října včetně, budeme Vám účtovat administrativní poplatek 400,-Kč bez DPH. Registrace se uzavírají v úterý 16. října 2018.


Dress Code

Smart Casual

 

Důležité

Vyhrazujeme si právo na odmítnutí registrace a změnu programu.

Počet míst pro registraci je limitován.


Dotazy

Pro další informace kontaktujte prosím Lucii Paďourkovou na lpadourkova@idc.com.

Ke stažení

Zde prosím zadejte heslo, které jste od nás obdrželi emailem. Pokud heslo nemáte, kontaktujte, prosím, Lucie Padourkova emailem lpadourkova@idc.com.

Fotogalerie

Místo konání

La Fabrika

Přístavní 22, 170 00 Praha 7

 

Parking

Kontakty

Lucie Padourkova

Senior Conference Specialist

+420 736 608 563

Petra Krizova

Sales Manager, Czech Republic and Slovakia

+420 602 608 405

O společnosti IDC

54 let | 1100 analytiků | 110 zemí

Společnost International Data Corporation (IDC) je přední firmou zabývající se shromažďováním informací na globálním trhu, poskytováním poradenství a pořádáním konferencí v odvětví informačních technologií, telekomunikací a spotřební elektroniky. Prostřednictvím více než 1100 analytiků po celém světě nabízí společnost IDC globální, regionální i místní zkušenosti a přehled technologických a oborových příležitostí a trendů ve více než 110 zemích. Analýzy a poznatky společnosti IDC pomáhají IT specialistům, vrcholným představitelům obchodních organizací i investorské komunitě v přijímání rychlých, informovaných technologických rozhodnutí a v dosahování klíčových obchodních cílů. Společnost IDC, založená v roce 1964, je stoprocentní dceřinou společností skupiny International Data Group (IDG), přední světové společnosti, která poskytuje mediální, datové a marketingové služby. Další informace o společnosti IDC najdete na webu www.idc.com.